Показват се публикациите с етикет концепция на нокиа за огъващ се телефон. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет концепция на нокиа за огъващ се телефон. Показване на всички публикации

четвъртък, 10 ноември 2011 г.

Nokia HumanForm - нова концепция на Нокиа, която е продължение на Nokia Morph и Nokia Kinetic

Преди няколко седмици изследователският център на Нокиа пусна в нета видео на т.нар.Nokia HumanForm - концепция на телефон, който може да се огъва и който разчита човешките емоции.

Явно Нокиа реално обмислят да пуснат на пазара телефон, който можем да огъваме, стискаме, тръскаме и с който да общуваме на невербално ниво. Предишните концепции на Нокиа бяха Nokia Morph и Nokia Kinetic. Според мен преди да пуснат такива телефони, Нокиа трябва да си върнат лидерската позиция на пазара на мобилни телефони, която им бе отнета от Eпъл и Самсунг.
Вижте видео презентациите на Nokia Morph и Nokia Kinetic по-долу:


Самсунг също обявиха, че през 2012 година ще пуснат на пазара огъващ се телефон. Аз лично не виждам практическата страна от използването на такъв телефон. Какво мислите вие?

Популярни публикации

Последователи